Wydarzenie

Nadmorski Andrzejkowy Rajd Rowerowy

Data: 17.11.2023

17 listopada 2023 roku organizatorzy Nadmorskiego Andrzejkowego Rajdu Rowerowego zapraszają na otwarcie stacji postojów dla rowerzystów i pieszych w Sarbinowie i Gąskach. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, dla każdego uczestnika rajdu mały upominek!

START RAJDU godz. 11:00 przy ul. Leśnej w Sarbinowie (obok pomnika Morsika). Rejestracja od godz. 10:30.

Obowiązują zapisy do 14.11.2023 poprzez formularz   lub na e-mail: biuro@mielnolot.pl należy podać: imię nazwisko, datę urodzenia, miejscowość, email oraz numer telefonu, który będzie używany na trasie.

Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Rajd jest organizowany w ramach projektu  „Budowa infrastruktury turystycznej dla rowerzystów i pieszych na terenie Gminy Mielno” w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej’, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, z wyłączeniem projektów grantowych.

Pomorze Zachodnie
MLGR – Mieleńska Lokalna Grupa Rybacka
Lokalna Organizacja Turystyczna w Mielnie
Gmina Mielno