Wydarzenie

Mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP

Data: 23.09.2022 - 24.09.2022

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego organizuje mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP.

Rozgrywki odbędą się w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej ul. J. Piłsudskiego 81, 34-600 Limanowa. Przewidziane są rozgrywki w kategorii samorządowcy ( w tym wójtowie burmistrzowie, zastępcy sekretarze, radni) w podziale na mężczyźni, kobiety oraz w kategorii  pracownicy samorządowi w podziale na mężczyźni, kobiety.

Zgłoszenia do turnieju są przyjmowane od dnia 17 sierpnia do dnia  15 września  2022 /czwartek/ do godz. 15.00 e-mailem: lotlimanowski@gmail.com lub telefonicznie ( tel. 18 33 37 903)  z  podaniem podstawowych danych niezbędnych do rozegrania turnieju. tj.: nazwisko i imię, rok urodzenia, pełniona funkcja , nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy.  Niezbędne jest również przesłanie mailem skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca /pracownika samorządowego.

Decyduje kolejność zgłoszeń z tym, że do dnia 9 września br.  każdy powiat ma zagwarantowany  limit po  8 zgłoszeń w każdej z dwóch głównych kategorii. Po tym terminie  limity przestają obowiązywać.

Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe a na zwycięzców czekają nagrody.
Szczegółowe informacje / regulamin / oświadczenia

plakat zapraszający na mistrzostwa samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym 23 września 2022 w Limanowej