Wydarzenie

Międzynarodowe Turnieje Tenisowe Mężczyzn TOYOTA AIRPRESS TWIN SERIES OPEN 2024

Data: 10.06.2024 - 23.06.2024

Tegoroczna Seria Międzynarodowych Turniejów Tenisowych Mężczyzn TOYOTA AIRPRESS TWIN SERIES OPEN 2024 z pulą nagród 15.000$ zostanie zorganizowana w ramach cyklu LOTTO PZT POLISH TOUR i będzie niewątpliwie najważniejszą w tym roku imprezą tenisową w naszym regionie. Pierwsze zawodowy turniej odbyły się w Koszalinie w 2004 roku i przez kolejne lata jego kolejne edycje były jednymi z najważniejszych wydarzeń sportowych w naszym mieście. W tym roku już po raz 17, w drugim tygodniu czerwca na kortach koszalińskiego Bałtyku przy ul. Andersa swoje zmagania rozpocznie kilkudziesięciu zawodników, którzy przez dwa tygodnie będą walczyć o tytuły w grze pojedynczej i deblowej oraz punkty do światowego rankingu ATP.

Miejsce turnieju:
Klub Tenisowy Bałtyk Koszalin
Władysława Andersa 16
75-015 Koszalin

Plakat z zaproszeniem na Lotto PZT Polish Tour 20 lecie turnieju tenisa od 10 do 23 czerwca 2024