Wydarzenie

IX Komorowska Biesiada Historyczna

Data: 06.08.2022

Zapraszamy na dziewiątą edycję największego wydarzenia promującego historię w regionie koszalińskim – Komorowską Biesiadę Historyczną, którą zaplanowano na 6 sierpnia 2022 od godziny 11:00. Barwna podróż przez epoki, od czasów wczesnego średniowiecza do współczesności, dioramy, prezentacje i pokazy rekonstrukcyjne, zabytkowe pojazdy, regionalna kuchnia, ale przede wszystkim możliwość aktywnego spędzenia wolnego czasu w cieniu wyjątkowego zabytku – XV-wiecznego kościoła w Komorowie.
Organizatorzy: Stowarzyszenie Hereditas Pomeraniae – Dziedzictwo Pomorza, Gmina Polanów, Polanowski Ośrodek Kultury i Sportu, Nadleśnictwo Polanów oraz Studio Historyczne Huzar.

Plakat zapraszający na dziewiąta komorowską biesiadę historyczną w Komorowie 6 sierpnia 2022 od godziny 11

Plakat zapraszający do udziału w konkursie historycznym podczas Biesiady Komorowskiej w dniu 6 sierpnia 2022