Wydarzenie

Finał 7 Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego

Data: 04.03.2023

Plakat z zaproszeniam na 7 finał halowego turnieju piłkarskiego sołectw i osiedli powiatu koszalińskiego 4 marca 2023 o godzinie 10 w Sianowie

Zagrają w Finale 7. Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego

W 2016 r., dzięki inicjatywie Zarządu Powiatowego Forum Sołtysów w Koszalinie oraz Starosty Koszalińskiego zainicjowano Halowy Turniej Piłkarski Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego.
12 marca 2016 r. – w Bobolicach – wygrało Sołectwo Skibno, reprezentujące Gminę i Miasto Sianów!
12 marca 2017 r. – w Sianowie – wygrało Sołectwo Sowinko, reprezentujące Gminę i Miasto Polanów!
11 marca 2018 r. – w Polanowie – wygrało Osiedle Centrum Mielno, reprezentujące Gminę i Miasto Mielno!
10 marca 2019 r. – w Mielnie – wygrało Sołectwo  Sowinko, reprezentujące Gminę i Miasto Polanów!
8 marca 2020 r. – w Polanowie – wygrało Sołectwo Sowinko, reprezentujące Gminę i Miasto Polanów!
W 2021 r., pandemia COVID-19 uniemożliwiła przeprowadzenie eliminacji gminnych i turnieju finałowego w Polanowie.
5 marca 2022 r. – w Polanowie – wygrało Sołectwo Kłos, reprezentujące Gminę i Miasto Sianów!

4 marca 2023 r. w Sianowie, odbędzie się Finał 7. edycji Halowego Turnieju Piłkarskiego Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego o Puchar Starosty Koszalińskiego.
Kto weźmie udział w tegorocznych piłkarskich zmaganiach Sołectw i Osiedli Powiatu Koszalińskiego, dowiemy się niebawem!

Drużyny grać będą w 6-osobowych składach, (5 + bramkarz), systemem „każdy z każdym”! Niepełnoletni (skończone minimum 16. lat), muszą posiadać pisemną zgodę rodziców, bądź prawnych opiekunów.

Szczegółowych informacji na temat Turnieju, udziela Sekretarz Zarządu Powiatowego Forum Sołtysów w Koszalinie – Ryszard Wątroba (tel. 604-400-355).

Tekst – Ryszard Wątroba, zdjęcie zwycięzców Finału 6. edycji Turnieju (na plakacie) rozegranego w roku ubiegłym Polanowie – Aleksander Andrzejewski.