Wydarzenie

Festiwal Wykopaliska Rekowo

Data: 19.07.2024 - 20.07.2024

Organizatorzy wydarzenia archeologicznego zapraszają w dniach 19-20 lipca 2024 na drugą edycję Festiwalu Wykopaliska Rekowo! W sercu Puszczy Koszalińskiej, pośród dzikiego lasu nad rzeką, czeka na Państwa niezapomniany festiwal.

a tak na wydarzenie zaprasza Organizator:
Rozbijcie namioty na dostępnym polu namiotowym i przygotujcie się na muzyczną eksplozję! W poprzedniej edycji w naszym lesie rozbrzmiewały potężne dźwięki Varmia, The Materia czy Distant Dream, a teraz szykujemy dla Was kolejną porcję muzycznego szaleństwa! Bądźcie gotowi na więcej metalowego piekła w sercu natury! Warto również dodać, że nasz festiwal to nie tylko muzyczna uczta, ale także podróż w głąb czasu! Towarzyszą mu fascynujące badania archeologiczne, które pozwolą Wam odkryć tajemnice minionych epok. Archeologia w rytmie riffów – to musisz przeżyć!

Więcej informacji już wkrótce oraz na funpage drugiej edycji Festiwalu Wykopaliska Rekowo!
Plakat z zaproszeniem na festiwal z ciężką nutą archeologii 19 i 20 lipca 2024 Rekowo Polanów