Wydarzenie

Bezpieczny senior – jak nie dać się oszukać w Internecie

Data: 22.01.2024

Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku – CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej organizuje 22 stycznia 2024 roku  w godzinach od 17:00 do 18:30 webinarium – seminarium online dla seniorów i ich opiekunów „Bezpieczny senior – jak nie dać się oszukać w Internecie”.

Rejestracja na webinarium CEDUR

Celem spotkania online (webinarium) jest przekazanie w przystępny sposób wiedzy na temat zagrożeń na rynku finansowym z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Program spotkania

wraz z informacją o wydarzeniu i grafiką do ew. wykorzystania przez Państwa.

Chcesz być informowany na bieżąco o wydarzeniach – zapisz się do odbiorców NEWSLETTERA  poprzez wybór kategorii „Seminaria CEDUR dla seniorów i ich opiekunów”

W przypadku pytań – kontakt e-mail: cedur@knf.gov.pl

Plakat z zinformacją o webinarium CEDUR dla seniorow i ich opiekunow 22 stycznia 2024 roku

Informacja publikowana na podstawie otrzymanych materiałów od  Departament Komunikacji Społecznej Urząd Komisji Nadzoru Finansowego