Relacja z Festynu Rodzinnego „Spotkanie pokoleń”

Dodano: 03 czerwca, 2024 | Autor: agnieszka.kulesza@powiat.koszalin.pl

24 maja 2024 r. w Przedszkolu „Promyki Bałtyku” w Mścicach (Gmina Będzino) odbył się coroczny Festyn Rodzinny „Spotkanie pokoleń”. Spotkanie zintegrowało całą społeczność przedszkolną i lokalną, która licznie przybyła i chętnie brała udział w przygotowanych animacjach i zabawach sportowych. Wielkie emocje wzbudziły występy artystyczne przedszkolaków i żłobkowiczów, które w barwnych strojach dały popis swoich umiejętności. Dodatkową atrakcją była wizyta klaunów „Kulki”,  malowanie twarzy, warkoczyki, popcorn, wata cukrowa, lody, kącik plastyczny, szaleństwa wielkich baniek mydlanych, oglądanie super motocykli oraz możliwość wcielenia się w rolę strażaka i zwiedzenie nowoczesnego, olbrzymiego traktora.
Uśmiech dzieci i ich beztroska zabawa tego dnia były bezcenne, sami zobaczcie jakie radosne zdjęcia nadesłano do publikacji na stronie.