Wydarzenie

Powiatowy Dzień NGO

Data: 21.10.2022

21 października 2022 roku, o godz. 17:00, w Sianowie odbędzie się wielkie święto organizacji pozarządowych z terenu Powiatu Koszalińskiego! Liczne stoiska, prezentacje dorobków NGO – to tylko nieliczne z atrakcji, które przygotowaliśmy na Państwa tego dnia. Ponadto wydarzenie będzie świetną okazją do integracji i wymiany doświadczeń pomiędzy organizacjami oraz nawiązywania nowych kontaktów w duchu wspólnej pracy na rzecz innych!

Gorąco zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Zgłoszenia należy dokonać, wypełniając formularz

Rejestracja uczestników trwa do 17.10.2022 r. Ilość miejsc ograniczona! Więcej szczegółów na temat wydarzenia pod nr tel. 602 126 916 (p. Agata Szewczyk)

Powiatowy Dzień NGO jest realizowany w ramach projektu pn. „Dialog obywatelski i partycypacja w Powiecie Koszalińskim”, sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030. Partnerami i organizatorami wydarzenia są: Gmina i Miasto Sianów, Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Sianowskiej, Powiat Koszaliński oraz Fundacja Nauka dla Środowiska.
Plakat z informacją o Powiatowym Dniu NGO 21 października 2022 w Sianowie od godziny 17