Wydarzenie

II Turniej Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego

Data: 18.07.2021

18 lipca 2021 r. (w godz. 15:00-19:00, boisko sportowe w Różańsku) odbędzie się w Różańsku (gm. Dębno) II edycja Turnieju Kół Gospodyń Wiejskich Województwa Zachodniopomorskiego.
Organizatorzy zapraszają do udziału Koła Gospodyń Wiejskich z całego regionu. Niezapomniana zabawa zespołowa przy kreatywnych konkurencjach, pyszny swojski poczęstunek i mnóstwo atrakcji wystawienniczych dla przyjezdnych gości, to wizytówka tego wydarzenia. Pula nagród to niemal 4 tysiące złotych!
Podczas turnieju zaplanowano: konkurencje sportowe, zręcznościowe, kulinarne, muzyczne oraz ekologiczne.
Turniej to nie tylko fantastyczna okazja do integracji i zacieśniania kontaktów między Kołami Gospodyń Wiejskich z całego regionu, ale także sposób na promocję ekologii i zachowań proekologicznych wśród wiejskich społeczności.
Organizator do udziału w wydarzeniu zaprasza zarówno przedstawicieli zachodniopomorskich Kół Gospodyń Wiejskich, kibiców, jak i wszystkie osoby z rodzinami, które chciałyby ciekawie spędzić czas w wakacyjne.

Koła Gospodyń Wiejskich, które są zainteresowane udziałem w Turnieju (w charakterze zawodników) wypełniają formularz
Zgłoszenia w terminie do 30 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc. Organizatorzy potwierdzą wpływ zgłoszenia (oraz zarejestrowanie do udziału w Turnieju) w ciągu 24 godzin.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Organizatorzy:
Koło Gospodyń Wiejskich w Różańsku (Lider projektu)
Polska Fundacja Społeczeństwa Przedsiębiorczego
Koło Chłopów Wiejskich w Różańsku

Kontakt do organizatora: tel. 693 581 524 (Justyna Baranowicz), e-mail: kgw-rozansko@wp.pl

Fotorelacja Wideo -relacja z poprzedniej edycji Turnieju

Turniej współfinansowany jest z dotacji marszałkowskiego Programu Społecznik na lata 2019-2021.

Plakat informacyjny turniej KGW w Różańsku