Wydarzenie

Dni Zdrowego Stylu Życia w Mścicach (gm.Będzino)

Data: 30.08.2020

Zapraszamy do namiotów powiatu koszalińskiego, w dniu 30.08.2020 w Będzinie w ramach kolejnego spotkania dla zaplanowanych Dni Zdrowego Stylu Życia.
Miejsce realizacji: Dom Ludowy w Mścicach (gm. Będzino)
Godziny: od ok. 12:00
Podczas wydarzenia odbywac się będzie promocja realizwanego przez powiat projektu pn.”Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”.

Wśród atrakcji m.in.:
WARSZTATY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA, a w nim pokazy kulinarne, degustacja i konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała); zapisy na bezpłatne badania kolonoskopii. Priorytetowym celem pokazów jest podniesienie świadomości uczestników jak ważne jest spożywanie codziennie odpowiednich porcji owoców, warzyw, soków itp. Dodatkowo w namiocie i na wolnym powietrzu przeprowadzone zostaną gry i animacje z poczęstunkiem i nagrodami dla osób uczestniczących w warsztatach.
STOISKO REKRUTACYJNE PODCZAS WYDARZEŃ PLENEROWYCH, a w nim konsultacje dietetyczne (pomiar masy i składu ciała), zdrowa przekąska, punkt informacyjny o realizowanym projekcie, zapisy na badania bezpłatne kolonoskopii, konsultacje dot. chorób nowotworowych – rak jelita grubego.

Serdecznie zapraszamy!
plakat informujący i promujący warsztaty zdrowego stylu zycia