• JEZIORO
  POWIAT KOSZALIŃSKI
  INFORMACJE O TWOIM POWIECIE
 • STAROSTWO
  STAROSTWO POWIATOWE
  ul. Racławicka 13
 • WIATRAKI
  POWIAT KOSZALIŃSKI
  INFORMACJE O TWOIM POWIECIE
 • ZABYTKI
 • ZABYTKI C.D.
 • ZBIÓR POWIAT

Aktualności


Wycieczka dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. „Od ziarenka do bochenka

Wycieczka dzieci i młodzieży w ramach projektu pn. „Od ziarenka do bochenka"

29.08.2019 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

W dniu 28.08.2019 r. odbyła się wycieczka w  związku z realizacją projektu pn. „Od ziarenka do bochenka” w ramach  „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, „Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020- Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”, „Operacja współfinasowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”. 

Dzieci oraz młodzież ze świetlic wiejskich w Kłaninie, Nacławiu oraz Kłosie, które zostały nagrodzone w konkursie plastycznym miały okazję uczestniczyć
w warsztatach pieczenia chleba w piekarni Skansen chleba, a jednocześnie odwiedziły największy zakład przemysłowy na terenie powiatu koszalińskiego – Przedsiębiorstwo Zbożowo-Młynarskie „PZZ” w Stoisławiu.  Na zakończenie wycieczki odbyło się oficjalne wręczenia nagród przez Starostę Koszalińskiego - Mariana Hermanowicza w ramach realizowanego konkursu plastycznego oraz ogłoszonego plebiscytu na najlepszą pracę konkursową na Facebooku.

Wyniki konkursu plastycznego pn. „Od ziarenka do bochenka”:

I miejsce – świetlica wiejska w Kłaninie

II miejsce- świetlica wiejska w Nacławiu

III miejsce- świetlica wiejska w Kłosie

Plebiscyt na Facebooku na najlepszą pracę wygrała świetlica wiejska w Wyszeborzu otrzymując czek o wartości 1 000, 00 zł.