Modernizacja boiska sportowego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Polanowie polegająca na zakupie dwóch wiat stadionowych oraz siedzisk dla widowni w ilości 80 szt.

Dodano: 23 grudnia, 2022

Autor: Agnieszka Kulesza

Adres: https://powiat.koszalin.pl/projekt/modernizacja-boiska-sportowego-w-mlodziezowym-osrodku-wychowawczym-w-polanowie-polegajaca-na-zakupie-dwoch-wiat-stadionowych-oraz-siedzisk-dla-widowni-w-ilosci-80-szt/

Tak wyglądają nowe wiaty stadionowe oraz siedziska dla widowni na boisku sportowym Młodzieżowego         Ośrodka Wychowawczego w Polanowie.

Pomoc finansowa w wysokości 50 % inwestycji pochodzi z Województwa Zachodniopomorskiego, pozostała część inwestycji opłacona została z środków własnych Powiatu Koszalińskiego.

Wsparcie finansowe zostało otrzymane w formie dotacji celowej na zadanie pn. : „Modernizacja boiska sportowego w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Polanowie polegająca na zakupie dwóch wiat stadionowych oraz siedzisk dla widowni w ilości 80 szt.” Zadanie współfinansowane ze środków budżetu Województwa Zachodniopomorskiego. Koszty inwestycji to blisko 34 000,00 zł.