• JEZIORO
  • ZABYTKI
  • ZABYTKI C.D.
  • ZBIÓR POWIAT

Pochwal się swoim przepisem na domowy chleb i zgarnij fantastyczne gadżety!!

27.06.2019 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

W związku z realizacją przez Powiat Koszaliński projektu pn. „Od ziarenka do bochenka” w ramach Planu Działania Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, Plan operacyjny na lata 2018-2020 zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu koszalińskiego do przesyłania ciekawych przepisów na domowe wypieki chleba.

Najciekawsze przepisy pojawią się w wydanej przez Powiat Koszaliński publikacjipn. „Od ziarenka do bochenka”, a także zostaną umieszczone w miesięczniku samorządowym powiatu koszalińskiego Gazeta Ziemska oraz opublikowane na stronie www powiat.koszali.pl

Przepis powinien zawierać informację dot. potrzebnych składników, sposobie przygotowania oraz łącznym czasie przygotowani wypieku.

Na Państwa przepisy wraz ze zdjęciem wypieku (pozycja nieobowiązkowa)  oraz krótką informacją o autorze wypieku czekamy do dnia 22 lipca 2019 roku.

Wszystkie informację należy  wysłać na adres mailowy: promocja@powiat.koszalin.pl

Najbardziej oryginale przepisy zostaną dodatkowo nagrodzone zestawem fantastycznych gadżetów !!!!