• JEZIORO
  • ZABYTKI C.D.
  • ZBIÓR POWIAT

Aktualności

INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY - „Warsztaty przygotowania chleba i pokaz pieczenia chleba podczas Dożynek Powiatowych w Bobolicach”

05.07.2019 | Dodał: joanna.lipska@powiat.koszalin.pl

INFORMACJA O WYBORZE WYKONAWCY

Na podstawie § 7 Rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju i Wsi z dnia 14 lutego 2018 r. w sprawie wyboru wykonawców zadań ujętych w zestawieniu rzeczowo-finansowym operacji oraz warunków dokonywania zmniejszeń kwot pomocy oraz pomocy technicznej Powiat Koszaliński ul. Racławicka 13 informuje, że w odpowiedzi na zapytanie ofertowe z dnia 26 czerwca 2019 r. pn.Warsztaty przygotowania chleba i pokaz pieczenia chleba podczas Dożynek Powiatowych w Bobolicach” przeprowadzanego w związku z realizacją projektu pn. „Od ziarenka do bochenka” w ramach  „Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”, „Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi”, „Operacja współfinasowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”, Plan operacyjny na lata 2018-2020, została złożona jedna oferta.

Warunki udziały w postepowaniu :

- Wykonawca posiada uprawnienia do wykonywania określonej działalności lub czynności, jeżeli ustawy nakładają obowiązek posiadania takich uprawnień, posiadają wpis do Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej lub Krajowego Rejestru Sądowego.

- Wykonawca znajduje się w sytuacji ekonomicznej i finansowej zapewniającej wykonanie zamówienia.

- Wykonawca posiada wiedzę i doświadczenie w realizacji usług objętych przedmiotem zamówienia.

Kryterium oceny oferty:  najniższa cena

Załącznik:

Pismo