Wydarzenie

Festyn Rodzinny w Starych Bielicach

Data: 20.09.2020

Zapraszamy na Festyn Rodzinny 20 września 2020 od godz. 12:30. Podczas wydarzenia zapraszamy do stoiska informacyjno – promocyjnego powiatu koszalińskiego realizowanego w ramach projektu „Wiem, badam się, zapobiegam – badania dla mieszkańców powiatu koszalińskiego w kierunku wykrywania raka jelita grubego”. Będziecie mieli Państwo możliwość zapisania się na bezpłatne badania kolonoskopii wykonywane w SP ZOZ MSWiA w Koszalinie (POLIKLINIKA), należy wypełnić ankietę i oświadczenie. Zapraszamy również do skorzystania z bezpłatnych porad dietetyka, na miejscu analiza składu i masy ciała. Do zobaczenia!

plakat informujący o stoiskach rekrutacyjnych projektu w dniach 19 wrzesnia w miejscowości Zegrze Pomorskie oraz w miejscowości Stare Bielice w dniu 20 września
plakat informujący o stoiskach rekrutacyjnych projektu w dniach 19 września w miejscowości Zegrze Pomorskie oraz w miejscowości Stare Bielice w dniu 20 września