• POWIAT KOSZALIŃSKI
    INFORMACJE O TWOIM POWIECIE

Aktualności


4. FOLK FILM FESTIWAL ZA NAMI!

01.08.2017 | Dodał: admin2

Festiwal Filmów o Wsi - FOLK FILM FESTIWAL impreza, która na stale wpisała się w element krajobrazu Gminy i Miasta Sianów jest już za nami. Po raz czwarty plac przy kinie Zorza w Sianowie zamienił się w filmowe miasteczko. Cieszymy się, że po raz kolejny udało nam się zgromadzić tak liczną publiczność w naszym miasteczku festiwalowym oraz gościć wyjątkowych artystów i aktorów z Polski. Długotrwałe przygotowania opłaciły się, zauważamy, iż z roku na rok festiwal cieszy się coraz większym zainteresowaniem. 
Festiwal był wspaniałą okazją do poznania takich dziedzin sztuki jak: - kino, teatr, muzyka, sztuka malarska, fotograficzna i kulinarna oraz rękodzielnictwo ludowe. 
Organizatorzy zachęcili do udziału poprzez liczne wydarzenia, począwszy od: wernisażu wystawy fotograficznej „Fotografia według aktorów” z udziałem fotografa Sergiusza Sachno, spotkania z reżyserem Kubą Czekajem, konkursu krótkich filmów o wsi - KOKOFY, konkursu na najlepszy produkt Pomorza Środkowego - chleb, spotkania z aktorami Antonim Pawlickim, Piotrem Nowakiem oraz Michałem Pielą, kiermaszu smaków, rękodzieła, pokazu filmów, koncertu Anity Lipnickiej wraz z zespołem”, spektaklu „Pierwszy do raju” udziałem Antoniego Pawlickiego, Piotra Nowaka oraz Michała Pieli , występów teatrów ulicznych - Teatr Snów oraz A3Teatr oraz Przeglądu Amatorskich Zespołów Ludowych.